Surviving the Aftermath (SWITCH) - okladka

Surviving the Aftermath (SWITCH)

Premiera:
16 listopada 2021
Premiera PL:
18 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Surviving the Aftermath (SWITCH)
Materdea @ 10:50 15.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Surviving the Aftermath to nieformalna kontynuacja Surviving Mars - city-buildera, w którym tworzymy ludzkie osady w nieprzyjemnym, marsjańskim środowisku. Za dzieło odpowiada studio Iceflake.

Surviving the Aftermath, podobnie jak Surviving Mars, oferuje graczom znaną mechanikę, w której tworzymy na nowe osady, pozwalając ludzkim osadnikom na skolonizowanie terytorium. Tym razem jednak wracamy z Marsa na Ziemię. Nasza błękitna planeta uległa nieznanej katastrofie, przez co wyginęły w niej żywe istoty, a naszym zadaniem jest przywrócenie równowagi systemowi.

Rozgrywka w Surviving the Aftermath nie uległa zmianie względem Surviving Mars. Zastane, trudne warunki, zmuszają nas do zmiany taktyki względem analogicznej sytuacji na Marsie - tutaj musimy brać pod uwagę również dostęp do surowców naturalnych takich jak woda czy nawet tlen (wysokie skażenie toksycznymi substancjami na powierzchni). Oprócz tych braku podstawowych surowców, mierzymy się również z postapokaliptycznym środowiskiem - anomaliami oraz nieznanym zagrożeniem zmutowanych jednostek.

Sprawne zarządzanie nowo powstałą kolonią to oprócz pozyskiwania podstawowych produktów do przeżycia ich mieszkańców także zbrojenie się, technologia oraz regularne wypady poza strefę zamieszkałą. Musimy mierzyć się z dziką naturą, która wyewoluowała w nieznaną nam stronę, a także bandytami. Mapa generowana jest losowo i w trakcie każdej z rozgrywek możemy dostać inny biom - cała gra składa się z sześciu zróżnicowanych środowisk.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Surviving the Aftermath (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?