Quake Remastered (SWITCH) - okladka

Quake Remastered (SWITCH)

Premiera:
19 sierpnia 2021
Premiera PL:
19 sierpnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Quake Remastered (SWITCH)
Kawira @ 11:07 16.09.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Quake Remastered to odmłodzona i przystosowana do dzisiejszego sprzętu wersja kultowej, dynamicznej strzelanki z 1996 roku. Za odświeżeniem FPS-a od id Software stoi Night Dive Studios, które specjalizuje się w takich zabiegach. Na swoim koncie mają takie projekty jak System Shock: Enhanced Edition, Blade Runner: Enhanced Edition czy Blood: Fresh Supply.

Fabuła w Quake Remastered, podobnie jak w oryginale, jest bardzo prosta. Jako postać o ksywie Ranger musimy wybrać się do czterech antycznych zabudowań, by odnaleźć runy, które pozwolą zamknąć międzywymiarowe wrota i uratować świat.

Rozgrywka Quake Remastered sprowadza się do przemierzania niewielkich map oraz walce z różnorodnymi przeciwnikami - od zakutych w zbroję rycerzy, po demony z piekła rodem. Akcję oczywiście obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a do dyspozycji mamy różnorodne bronie: wyrzutnia rakiet, karabin maszynowy, miotacz energetyczny itp. Jeśli chodzi o kwestię odświeżenia, to remaster sprowadza się wyłącznie do zmian wizualnych: wyższa (4K) rozdzielczość, dostosowanie do ekranów ultra wide, nieco wyraźniejsze tekstury i poprawione efekty świetlne.

Kampanię możemy przejść w pojedynkę lub trybie kooperacyjnym do czterech graczy. Nie zabrakło tradycyjnych trybów sieciowych dla maksymalnie ośmiu osób. Quake Remastered wspiera przy tym starcia pomiędzy użytkownikami różnych platform (tzw. cross play).

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Quake Remastered (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?