She Dreams Elsewhere (SWITCH) - okladka

She Dreams Elsewhere (SWITCH)

Premiera:
2021
Premiera PL:
2021
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis She Dreams Elsewhere (SWITCH)
Kawira @ 09:21 24.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

She Dreams Elsewhere to cRPG w oldschoolowym stylu lat 90. z 8-bitowym zacięciem, gdzie przemierzamy psychodeliczne wizje umysłu głównej bohaterki. Za projekt odpowiada debiutanckie Studio Zevere.

She Dreams Elsewhere opowiada historię Thalii. Dziewczyna zapadła w śpiączkę i to we własnej głowie stara się rozwikłać osobiste problemy, z którymi ścierała się wcześniej. Mierzymy się nie tylko z surrealistycznie wyglądającą oprawą audiowizualną, ale również z dziwnymi stworami animizującymi choroby oraz problemy. Świat w jej głowie jest podobny do realnego, ale jednocześnie bardzo inny. Grasują po nim horrory zamieniające cały sen w koszmar. Bohaterka musi je pokonać oraz odkryć, dlaczego w ogóle znalazła się w tym niekorzystnym położeni. Być może nawet uda się jej obudzić.

Rozgrywka She Dreams Elsewhere korzysta z rozwiązań wypracowanych przez stare gry cRPG z końcówki XX wieku. Podczas eksploracji akcję obserwujemy z lotu ptaka, zaś walki przypominają te z serii Beholder i innych klasyków sprzed trzydziestu lat. Zamiast klas postaci mamy specjalne medaliony, które zdobywamy w trakcie zabawy. Podobnie jak we wcześniej wymienionych tytułach, w She Dreams Elsewhere zbieramy drużynę z biegiem kolejnych wydarzeń, poznając naszych kompanów.

Grafika She Dreams Elsewhere cechuje się bardzo skąpą kolorystyką oraz nastawieniem na surrealistyczny artyzm.

Screeny z She Dreams Elsewhere (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?