DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two (SWITCH) - okladka

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two (SWITCH)

Premiera:
2022
Premiera PL:
2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two (SWITCH)
Materdea @ 12:39 21.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Ancient Gods - Part Two to druga - i zarazem ostatnia, zwieńczająca przygody DOOM Slayera - część rozszerzenia dynamicznej, pierwszoosobowej strzelanki od studia id Software - DOOM Eternal. Dodatek oferuje nowy wątek fabularny oraz bonusową zawartość.

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two prezentuje wydarzenia po ukończeniu historii z pierwszego epizodu. DOOM Slayerowi udało się przeciwstawić bogom i obudzić pradawne zło. Teraz pora zgromadzić rozproszone armie strażników, rozpocząć oblężenie ostatniego bastionu sił piekielnych, przebić się przez mury fortecy i zmierzyć z samym Mrocznym Panem.

Rozgrywka DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two oferuje tan sam model pierwszoosobowej strzelaniny znany z podstawowej wersji gry. W ramach DLC dostajemy m.in. nowe lokacje: od ruin starożytnych osad strażników i kosmicznych cudów Włóczni Świata przez zniszczone, zarośnięte miasto na Ziemi kryjące tajemniczą bramę, po ostatni bastion Mrocznego Pana, chroniony imponującymi murami i napędzany zaawansowaną technologią. Oprócz tego dodatek wprowadza też kolejne typy przeciwników - zmierzymy się z nowym opancerzonym baronem, dzielnym kamiennym diablikiem, jadowitym przeklętym łowcą i zombiakiem, wrzaskunem, który po śmierci oddaje swoją moc pobliskim demonom.

Wymagania: Twórcy gry DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?