A Musical Story (SWITCH) - okladka

A Musical Story (SWITCH)

Premiera:
03 marca 2022
Premiera PL:
03 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis A Musical Story (SWITCH)
Materdea @ 18:06 18.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

A Musical Story to niezależna gra muzyczno-przygodowa, w której przenosimy się do lat 70. XX wieku, by odkrywać kwitnące wtedy tuzy branży muzycznej takie jak Pink Floyd, Led Zeppelin czy też Air.

Historia A Musical Story opowiada o losach nieprzytomnego muzyka, Gabriela. Leży w śpiączce po całkowitej utracie pamięci, a zadaniem gracza - który jest w skórze bohatera - jest za pomocą dźwięków, odgrywania melodii i całych utworów muzycznych spróbować wywołać w nim wspomnienia korespondujące ze znanymi mu kawałkami, by odzyskał pamięć.

Rozgrywka w A Musical Story to połączenie gry muzycznej - takiej jak Guitar Hero czy Rock Band (oczywiście bez konieczności kupowania plastikowych instrumentów) z klasyczną przygodówką. Tytuł to unikatowa historia opowiedziana bez jakichkolwiek dialogów - wyłącznie przy użyciu muzyki. Dzięki wybijaniu odpowiednich nut tworzących poszczególne kompozycje przemierzamy wraz Gabrielem przez jego muzyczne wspomnienia, poznając historię, ulubionych wokalistów i zespoły, a także odtwarzając wydarzenia z jego życia.

Screeny z A Musical Story (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?