Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse (SWITCH) - okladka

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse (SWITCH)

Premiera:
26 marca 2021
Premiera PL:
26 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse (SWITCH)
Materdea @ 17:31 10.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 34h 20min

+ czaswięcej

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse Remaster to, jak sam tytuł wskazuje, odświeżona wersja gry z 2005 roku. Poprawie uległa rozdzielczość oraz tekstury - nie pokuszono się jednak o dogłębniejszy lifting. Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse oryginalnie ukazało się jako produkt studia studia Wideload Games i wydane przez firmę Aspyr Media.

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse Remaster przenosi nas do Stanów Zjednoczonych z końcówki lat 50. ubiegłego stulecia - dokładnie do roku 1959. Wcielamy się w postać Edwarda "Stubbsa" Stubblefielda, który na przełomie XIX i XX wieku był podróżującego przez kraj akwizytorem. W wyniku nieszczęśliwego wypadku padł ofiarą ojca swojej dziewczyny. Pół wieku później wstaje z grobu i postanawia stworzyć armię nieśmiertelnych zombie.

Rozgrywka Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse Remaster nie odbiega od założeń oryginału. Akcję obserwujemy z trzecioosobowej perspektywy, przemierzając półotwarte lokacje. Na podorędziu bohatera, oprócz klasycznych ugryzień, znajduje się cały wachlarz umiejętności oraz skilli pozwalających zamieniać Bogu ducha winnych cywili w armię nieumarłych.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?