Super Mario 3D World + Bowser's Fury (SWITCH) - okladka

Super Mario 3D World + Bowser's Fury (SWITCH)

Premiera:
12 lutego 2021
Premiera PL:
12 lutego 2021
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Super Mario 3D World + Bowser's Fury (SWITCH)
Dirian @ 18:26 27.01.2021
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Super Mario 3D World: Bowser's Fury to port gry Super Mario 3D World wydanej w 2013 roku na Wii U, przygotowany z myślą o Nintendo Switch.

Względem oryginału usprawniono nieco oprawę wizualną, a także dodano garść nowości, w tym tytułowy tryb Bowser's Fury. W trybie tym Mario oraz Bowser Jr. stają naprzeciwko Bowsera, który opanowany przez mroczną siłę sieje istne spustoszenie.

Rozgrywka w Super Mario 3D World: Bowser's Fury to klasyczna platformówka, ale przygotowana w pełnym 3D. Jako Mario, Luigi, Toad lub księżniczka Peach wyruszamy na pokonywanie zręcznościowych etapów, omijając liczne i gęste przeszkody, a także walcząc z wrogami. Nie brakuje też prostych zagadek środowiskowych i zręcznościowych.

Super Mario 3D World: Bowser's Fury względem oryginału wprowadza kilka istotnych z punktu widzenia mechaniki gry zmian. Jedną z ważniejszych jest rozszerzenie zakresu ruchów postaci, który w pierwowzorze ograniczał się do zaledwie 8. kierunków. Dodano też nowe animacje, m.in. przewrót w powietrzu.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Super Mario 3D World + Bowser's Fury (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?