Chronos: Before the Ashes (SWITCH) - okladka

Chronos: Before the Ashes (SWITCH)

Premiera:
01 grudnia 2020
Premiera PL:
01 grudnia 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Chronos: Before the Ashes (SWITCH)
Materdea @ 19:24 07.12.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Chronos: Before the Ashes to gra cRPG akcji od studia Gunfire Games. Tytuł stanowi prequel do wydarzeń z Remnant: From the Ashes i jest jednocześnie swoistym rebootem dzieła o nazwie Chronos - pierwszego w historii dewelopera. Tamta produkcja była dedykowana wirtualnej rzeczywistości, ta zaś jest w pełni niezależna i utrzymana w duchu Remnant.

W Chronos: Before the Ashes wcielamy się w samodzielnie wykreowanego bohatera. Jego zadaniem jest ocalenie ojczystej krainy przed pradawnym złem. W tym celu trafiamy do mitycznego Labiryntu, by tam stawić czoła zagrożeniu. Labirynt to miejsce pełnym zagadek i niebezpieczeństw, gdzie nie tylko stajemy oko w oko z przeciwnikami, ale również z zagadkami środowiskowymi.

Chronos: Before the Ashes reprezentuje gatunek cRPG akcji, gdzie wydarzenia obserwujemy zza pleców kierowanej postaci. Napotkanych przeciwników możemy atakować zróżnicowanym orężem - mieczami, kosami, toporami itd. Dobór wyposażenia jest dość istotny. Rozprawiać się z oponentami możemy również dzięki wykorzystaniu elementów otoczenia, a także magii oraz dedykowanych zaklęć. Pewnym "ficzerem" jest starzenie się protagonisty - z każdą naszą śmiercią na polu bitwy odradzamy się rok starsi. Proces starzenia się wpływa na rozgrywkę raz ze wszystkimi korzyściami i negatywnymi skutkami - o ile na początku wigoru nam nie brakuje, o tyle pod koniec żywota bohater stawia raczej na magię i ataki dystansowe z uwagi na niewielką tężyznę fizyczną.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Chronos: Before the Ashes (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?