Sniper Elite 4 (SWITCH) - okladka

Sniper Elite 4 (SWITCH)

Premiera:
17 listopada 2020
Premiera PL:
17 listopada 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sniper Elite 4 (SWITCH)
Materdea @ 08:42 30.09.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 13h 20min

+ czaswięcej

Sniper Elite 4 to czwarta odsłona znanej i cenionej serii taktycznych strzelanek, w których główną rolę odgrywa karabin snajperski. Kolejny raz wcielamy się w postać Karla Fairburne’a, który po przygodach w Afryce przenosi się do Włoch, aby wesprzeć tamtejszy ruch oporu oraz pomóc siłom alianckim zmierzającym w te rejony.

Gra czerpie ze sprawdzonych rozwiązań, znanych z poprzednich odsłon cyklu. W "czwórce" twórcy przygotowali jednak jeszcze obszerniejsze rejony do działań, w efekcie czego otrzymujemy szeroki wachlarz możliwości, jeżeli chodzi o sposób i miejsce do likwidacji wroga. Rozpoznawalnym elementem tej części jest znana z poprzednich dwóch produkcji kamera rentgenowska (X-Ray Cam).

Sniper Elite 4 oferuje możliwość gry w pojedynkę, jak również w kooperacji. Nie brakuje tu również trybu sieciowego.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?