King's Bounty II (SWITCH) - okladka

King's Bounty II (SWITCH)

Premiera:
24 sierpnia 2021
Premiera PL:
24 sierpnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:4%
Chcesz taki licznik?
Opis King's Bounty II (SWITCH)
Materdea @ 09:26 26.08.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

King's Bounty II to kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych łączących w sobie elementy turowej walki i RPG. Za projekt ponownie odpowiada rosyjskie studio 1C znane również za sprawą wojennego RTS-a Men of War.

Fabuła King's Bounty II nie jest powiązana z poprzednimi odsłonami cyklu i przenosi nas do świata Antara, gdzie rozprzestrzenia się zaraza mutująca ludzi oraz zwierzęta w maszkary. Królestwo Nostrii ugina się pod napływem uchodźców, a my wcielamy się w jednego z ludzi króla próbując opanować sytuację.

Rozgrywka King's Bounty II ponownie łączy w sobie elementy RPG zmiksowane z walkami znanymi z serii Heroes of Might & Magic. Twórcy zrezygnowali jednak z prześmiewczego charakteru, który oferowały poprzednie części, serwując w stu procentach poważny świat. Zmianie uległa również warstwa podróży. Widok z rzutu izometrycznego zastąpiono trzecioosobową kamerą, a całość bardziej przypomina klasyczne tytuły cRPG z rozbudowanymi dialogami wymuszającymi poważne decyzje, kształtujące przyszłość naszego kraju. Same starcia nie uległy zmianie. Nadal wystawiamy różnorodne jednostki na heksowych mapach, które zdobywamy przemierzając Nostrię.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?