Crossroads Inn (SWITCH) - okladka

Crossroads Inn (SWITCH)

Premiera:
luty 2022
Premiera PL:
luty 2022
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Crossroads Inn (SWITCH)
KrecikOwsik @ 09:34 04.05.2020
"KrecikOwsik"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Crossroads Inn to swoisty symulator średniowiecznej karczmy, za którym stoi polskie studio Kraken Unleashed. Akcja osadzona została w quasi-fantastycznym uniwersum, które ma nieco odwzorowywać prawdziwe ówczesne gospody.

W Crossroads Innwcielamy się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Naszym zadaniem jest obsługa gości, zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających. Za zarobione miedziaki rozbudowa przybytku, zadbanie o odpowiednią estetykę wnętrza, ale także walka o względy różnych grup społecznych oraz pilnowanie zapasów w spiżarni.

Rozgrywka Crossroads Inn to połączenie gry z gatunku management sim z fabularnymi rozwiązaniami znanymi z gier RPG. Oprócz możliwości zabawy pojedynczymi scenariuszami, twórcy zdecydowali się również na stworzenie fabularnej kampanii, w której gracz, poprzez wybory podejmowane w czasie dialogów, może wpłynąć na zakończenie. Decyzje handlowe odbiją się szerokim echem, budząc zainteresowanie potężnych graczy na politycznej scenie Delcrys. Jest też tryb Sandbox skierowany do fanów symulacji: rozgrywka tam skupia się na zarządzaniu własnym biznesem i rozwijaniu karczmy.

Screeny z Crossroads Inn (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?