Borderlands Legendary Collection (SWITCH) - okladka

Borderlands Legendary Collection (SWITCH)

Premiera:
29 maja 2020
Premiera PL:
29 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Borderlands Legendary Collection (SWITCH)
Materdea @ 20:50 19.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Borderlands Legendary Collection to zestaw wszystkich odsłon i rozszerzeń do nich serii Borderlands na konsolę Nintendo Switch. Zestaw nie zawiera tylko dwóch pozycji: najnowszej części, czyli Borderlands 3 oraz Borderlands 2: Commander Lilith and the Fight for Sanctuary, dodatku do "dwójki", który ukazał się koło premiery "trójki".

Borderlands Legendary Collection oferuje wszystko to, z czego marka studia Gearbox Software słynie - dynamicznej akcji, rozwałki oraz setek godzin rozgrywki. W skład kolekcji wchodzą Borderlands: Game of the Year Edition, Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel - wraz ze wszystkimi doń rozszerzeniami. Jest ich zbyt dużo na wymienienie, musicie uwierzyć nam na słowo.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?