BioShock: The Collection (SWITCH) - okladka

BioShock: The Collection (SWITCH)

Premiera:
29 maja 2020
Premiera PL:
29 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis BioShock: The Collection (SWITCH)
Materdea @ 20:34 19.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 11h 31min

+ czaswięcej

BioShock: The Collection to zbiorcze wydanie gier z serii BioShock, przynoszące ulepszoną oprawę wizualną dla pierwszej oraz drugiej odsłony serii.

W ramach BioShock: The Collection otrzymujemy BioShock wraz z dodatkowym poziomem Museum of Orphaned Concepts i wyzwaniami Challenge Rooms, BioShock 2 z dodatkami Minerva’s Den i Protetor Trials, a także BioShock Infinite z rozszerzeniami Burial at the Sea (oba epizody), Clash in the Clouds i Columbia’s Finest. Ponadto komplet zawiera niepublikowane dotąd nagranie od twórców serii - Imagining BioShock - z komentarzem samego Kena Levine'a, autora cyklu.

W ramach BioShock: The Collection odświeżona została oprawa wizualna pierwszej oraz drugiej części. Rozdzielczość została znacznie podbita, a także zaoferowano ostrzejsze i bardziej szczegółowe tekstury. Usprawniono również oświetlenie i zadbano o większą ilość szczegółów w niektórych etapach. BioShock Infinite oferowane jest w oryginalnej formie znanej z wydanego w 2013 roku na PC pierwowzoru.

BioShock: Infinte dostępne jest w niezmienionej formie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?