RUINER (SWITCH) - okladka

RUINER (SWITCH)

Premiera:
18 czerwca 2020
Premiera PL:
18 czerwca 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis RUINER (SWITCH)
Materdea @ 09:04 24.02.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 4h 40min

+ czaswięcej

RUINER to gra akcji w klimacie mrocznego cyberpunku. Za projekt odpowiada polskie, debiutanckie studio Reikon Games składające się z weteranów pracujących m.in. przy Dying Light oraz Wiedźminie.

RUINER rozgrywa się w 2091 roku, w dystopijnym mieście Rengkok. Gracz wciela się w obładowanego cyberwszczepami socjopatę, który wyrusza na osobistą krucjatę przeciw korporacji HEAVEN, specjalizującej się w wirtualnej rzeczywistości przeznaczonej dla wyższych sfer. Gdzieś na swoim terytorium przetrzymuje brata protagonisty, który dowiedział się zbyt wiele, a teraz musi zapłacić ostateczną cenę.

Mechanika RUINER przypomina nieco Hotline Miami, łącząc w sobie taktyczne podejście do walki z liczniejszym przeciwnikiem, okraszonymi ogromną dawką brutalności. Tytuł charakteryzuje się dużą ilością broni oraz wszelkiej maści wspomagaczy zbieranych z ciał żołnierzy korporacji. Nie zabrakło również efektownych walk z wymagającymi bossami. Akcję gry obserwujemy z rzutu izometrycznego - tytuł charakteryzuje ciężka i mroczna stylistyka, która czerpie wzorce prosto z klasyki cyberpunku pokroju Neuromancera czy Ghost in The Shell.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?