New Super Mario Bros. U Deluxe (SWITCH) - okladka

New Super Mario Bros. U Deluxe (SWITCH)

Premiera:
11 stycznia 2019
Premiera PL:
11 stycznia 2019
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis New Super Mario Bros. U Deluxe (SWITCH)
Dirian @ 13:20 17.02.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

New Super Mario Bros. U Deluxe to kolejna odsłona przygód najsłynniejszego hydraulika świata, oraz jego brata Luigiego. Mario Bros. U jest jednocześnie pierwszym tytułem z serii, który ukazał się na konsoli Wii U. Wersja z dopiskiem Deluxe to port przeznaczony na Nintendo Switch.

Tytuł jest przedstawicielem klasycznych zręcznościówek 2D. Produkcja stawia na kooperację kilku graczy i współzawodnictwo. Podczas zabawy wspólnie przemierzamy charakterystyczne dla cyklu etapy. Tak więc pojawiają się poziomy pod ziemią, grzybki, czy śnieżne krainy. Wszystkie one obfitują w niezliczoną ilość platform oraz przeciwników, które trzeba albo przeskoczyć albo pokonać. Nie zabrakło oczywiście zbierania monet, gwiazdek, czy grzybków zwiększających możliwości.

New Super Mario Bros. U Deluxe względem wydania na WiiU posiada dodatkową zawartość, m.in. tryby Boost Rush, Coin Battle czy Challenges. Gra umożliwia samodzielną zabawę, a także rozgrywkę w trybie kooperacji - do 4 graczy.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z New Super Mario Bros. U Deluxe (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?