Saints Row IV: Re-Elected (SWITCH) - okladka

Saints Row IV: Re-Elected (SWITCH)

Premiera:
27 marca 2020
Premiera PL:
27 marca 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Saints Row IV: Re-Elected (SWITCH)
Materdea @ 16:19 13.02.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

Saints Row IV: Re-Elected to ulepszona wersja gry Saints Row IV na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Remaster obejmuje wyższe rozdzielczości oraz poprawioną oprawę wizualną - oświetlenie oraz ostrzejsze tekstury. Saints Row IV to kolejna odsłona serii przygodowych gier akcji w otwartym świecie, w których pierwsze skrzypce gra zakręcony wątek fabularny, szybkie pościgi, mnóstwo strzelania oraz nietypowe postacie.

Nie inaczej jest tym razem, albowiem głównodowodzący gangu Saints (świętych) zostaje w "czwórce" wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Od tej pory może siać spustoszenie i zagładę na jeszcze większą skalę, aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Wszystko szło wedle planu, kiedy nagle ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów, a tytułowy gang trafia do dziwnej symulacji. Od tej pory starają się znaleźć sens w tym wszystkim co widzą, jednocześnie ratując świat przed zagładą. Priorytetem jest też wydostanie się z pułapki, do której trafili, rzecz jasna.

Ze względu na to, że akcja Saints Row IV toczy się w mocno pokręconych realiach, protagoniści są w stanie korzystać z równie nietypowych broni. Z ich pomocą siejemy spustoszenie w okolicy, eksterminując napotkanych nieprzyjaciół. Jakby tego było mało, członkowie gangu posiadają też różne super moce. Są znacznie silniejsi, szybsi i skuteczniejsi w niszczeniu wroga. Okazyjnie też skaczą ponad budynkami i zasiadają we wnętrzu jakiejś super bryki. Wszystko po to, by pokazać obcym kto tu rządzi.

Produkcja, podobnie, jak w przypadku poprzedników została podzielona na dwa zasadnicze tryby zabawy. Pierwszy z nich to kampania singlowa, na którą składają się misje główne i poboczne. Drugi to natomiast rozgrywki wieloosobowe, w których, korzystając z internetu, gracze dzieleni są na dwie ekipy i starają się wyniszczyć przedstawicieli grupy przeciwnej.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Saints Row IV: Re-Elected (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?