Zombie Army Trilogy (SWITCH) - okladka

Zombie Army Trilogy (SWITCH)

Premiera:
31 marca 2020
Premiera PL:
31 marca 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Zombie Army Trilogy (SWITCH)
Materdea @ 17:21 18.12.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 10h 30min

+ czaswięcej

W 2013 roku studio Rebellion wydało na komputerach PC dwie odsłony spin-offu serii Sniper Elite - Sniper Elite: Nazi Zombie Army. W 2015 roku postanowiono wypuścić część trzecią w zestawie z dwoma pierwszymi. Całość nazwano Zombie Army Trilogy i udostępniono posiadaczom nie tylko komputerów, ale także konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Tytuł opowiada o dalszych losach żołnierzy walczących z armią zombie, dowodzoną przez nieumarłego Hitlera. Od ich poczynań zależą przyszłe losy świata.

W produkcji wcielamy się w jedną z ośmiu postaci i walczymy w trybie kampanii, a właściwie to trzech kampaniach, podzielonych na 15 poziomów. Dostępna jest również zabawa w ramach Hordy (odpieranie kolejnych fal wrogów). Rozgrywka natomiast opiera się na mechanice znanej z serii Sniper Elite. Wszystko uzupełnia odświeżona oprawa graficzna.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Zombie Army Trilogy (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?