Pokemon Shield (SWITCH) - okladka

Pokemon Shield (SWITCH)

Premiera:
15 listopada 2019
Premiera PL:
15 listopada 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Pokemon Shield (SWITCH)
Dirian @ 23:35 01.11.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pokemon Shield to obok Pokemon Sword kolejna gra z rodziny Pokemon od studia Game Freak, tym razem oddająca do dyspozycji gracza zabawę ze stworkami 8. generacji.

W grze wcielamy się w początkującego trenera Pokemon, który rozpoczyna z jednym stworkiem i następnie łapie kolejne, biorąc udział w pojedynkach. Zabawa polega na eksploracji świata, łapaniu nowych Pokemonów i braniu udziału w turowych starciach z przeciwnikami. 

Akcja ma miejsce w kolorowym regionie Galar, oferującym rozmaite atrakcje i różnorodne tereny do eksploracji. Po krótkiej nieobecności w Pokemon Sun oraz Pokemon Moon wracają Pokegymy, w których znajdziemy nietypowe wyzwania oraz specjalnych trenerów.

Obok gry Pokemon Shield na rynku dostępna jest także gra Pokemon Sword. Są to te same produkcje, oferujące mocno zbliżoną rozgrywkę, przy nieco odmiennej zawartości - tyczy się to różnych Pokemonów czy liderów, z którymi przyjdzie nam walczyć. Sam rdzeń rozgrywki oraz jej miejsce w obu wersjach nie ulega zmianom.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Pokemon Shield (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?