Call of Juarez: Gunslinger (SWITCH) - okladka

Call of Juarez: Gunslinger (SWITCH)

Premiera:
10 grudnia 2019
Premiera PL:
10 grudnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Call of Juarez: Gunslinger (SWITCH)
Materdea @ 08:40 29.10.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 6h 41min

+ czaswięcej

Call of Juarez: Gunslinger to pierwszoosobowa strzelanina oraz kolejna odsłona serii Call of Juarez autorstwa polskiego studia Techland. Ponownie trafiamy na Dziki Zachód, tym razem jednak wcielając się w rolę łowcy głów, Silasa Greavesa.

W Call of Juarez: Gunslinger naszym bohaterem jest headhunter polujący na przestępców, za których wyznaczono pokaźne nagrody - Silasa Greavesa. Protagonista poszukuje konkretnych osób, a mianowicie zabójców swoich braci. Na swojej drodze spotykamy takie osobistości jak Billy the Kid, Pat Garrett, Jesse James i inne legendy tamtego okresu, zaś cała fabuła opowiadana jest z perspektywy retrospekcji - Silas opowiada nam swoje przygody.

Rozgrywka w Call of Juarez: Gunslinger opiera się przede wszystkim na na naszej zręczności i celnym oku. Tytuł to strzelanina, a akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Gameplay, w odróżnieniu od poprzednich gier z tego cyklu, stał się o wiele bardziej arcade'owy, szybszy i stawiający na jak najszybsze likwidowanie oponentów - nierzadko kilku naraz. Nasza postać z biegiem czasu zyskuje nowe umiejętności pozwalające na efektywniejsze pokonywanie kolejnych przeciwników. Ważną rolę w grze pełni również mechanizm pojedynków - mechanizm związany z odpowiednim trzymaniem dłoni na kaburach i wykonywanie ruchu imitującego wyciąganie z niej broni stanowi integralną część rozgrywki.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?