Two Point Hospital (SWITCH) - okladka

Two Point Hospital (SWITCH)

Premiera:
25 lutego 2020
Premiera PL:
25 lutego 2020
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Two Point Hospital (SWITCH)
Dirian @ 23:56 16.10.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 90h 0min

+ czaswięcej

Two Point Hospital to symulator szpitala od ekipy Two Point Studios, której część członków pracowała niegdyś przy grze Theme Hospital z 1997 roku.

Produkcja pozwala nam zbudować własną placówkę szpitalną, a następnie nią zarządzać. Własny szpital wyposażymy w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, ale będziemy mogli także zadbać o odpowiedni wystrój. Następnie zatrudniamy wykwalifikowany personel, który będziemy posyłać na szkolenia, ale także mierzyć się z jego oczekiwaniami co do zarobków. Konieczne jest testowanie pracowników, tak by wybrać najlepszych specjalistów - tylko wówczas nasz szpital będzie cieszył się odpowiednią renomą.

Naszym pacjentom musimy zapewnić stosowną rozrywkę w chwilach oczekiwania na operację, lub tuż po niej. Mogą być to salki biblioteczne lub telewizyjne czy siłownia. Warto też zadbać o odpowiednią jakość posiłków, przygotowywanych przez szpitalną kuchnię.

Z czasem, gdy nasz szpital będzie przynosić odpowiednie zyski, będziemy w stanie otworzyć kolejne placówki na terenie miasta Two Point, ale też odkrywać nowe lekarstwa, by wyprzedzić konkurencję.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?