Vampyr (SWITCH) - okladka

Vampyr (SWITCH)

Premiera:
29 października 2019
Premiera PL:
29 października 2019
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Vampyr (SWITCH)
Materdea @ 11:38 21.09.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 22h 50min

+ czaswięcej

Vampyr to gra cRPG osadzona w XX-wiecznym Londynie. Jest to tytuł od studia DONTNOD Entertainment - twórców m.in. Remember Me oraz Life is Strange.

W Vampyr wcielimy się chirurga Jonathana E. Reida, który to właśnie wrócił z wojny i został zamieniony w wampira. Trafiamy do XX-wiecznego Londynu, który nękany jest przez dwie plagi - przestępczość oraz chorobę zwaną hiszpanką, a więc pandemię grypy.

Świat jest w pełni otwarty i pozwala na swobodną eksplorację. Od mieszkańców stolicy Anglii otrzymujemy przeróżne zadania, zarówno główne, jak i poboczne. Jednak aby przeżyć w roli wampira, musimy od czasu do czasu pożywiać się ludzką krwią. Z tłumu upatrujemy sobie ofiarę i polujemy na nią. Poznajemy jej codzienne zajęcia, by koniec końców zmienić je na naszą korzyść lub spowodować, że np. ofiara znajdzie się sama w ciemnym zaułku (premiowane są ciche zabójstwa).

Oprócz tego na protagonistę czeka również otwarta walka. W Vampyr zrezygnowano z paska życia i energii, tylko na rzecz tego pierwszego. Powoduje to odpowiednie wyważenie stylu walki, jaki podejmujemy, ponieważ używanie wampirzych mocy skraca pasek HP. W grze występuje również system rzemiosła. Komponenty znajdujemy przy ofiarach oraz w mieście. Tworzymy improwizowane narzędzia, bronie, a także specjalną amunicję.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?