Devil May Cry 2 (SWITCH) - okladka

Devil May Cry 2 (SWITCH)

Premiera:
19 września 2019
Premiera PL:
19 września 2019
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Devil May Cry 2 (SWITCH)
Materdea @ 11:12 21.09.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 10h 46min

+ czaswięcej

Devil May Cry 2 to druga część serii slasherów Devil May Cry. Jest to też kontynuacja przygód demonicznego bohatera, Dantego. Podobnie jak w części poprzedniej, jego zadaniem jest przemierzanie wielu niebezpiecznych miejsc i walka z zastępami sługusów szatana.

Wersja dedykowana konsoli Nintendo Switch to port HD oryginalnej gry z 2001 roku - posiada nieco poprawione tekstury i podbitą rozdzielczość!

Rozgrywka w Devil May Cry 2 jest w zasadzie identyczna jak w pierwowzorze. Jedyną różnicą jest fakt, że prowadzimy do walki dwóch bohaterów. Pierwszym z nich jest potężny lecz nieco ociężały Dante, drugą postacią jest natomiast młoda dziewczyna Lucia. Jej głównymi atutami są szybkość i zręczność.

Fabuła stanowi połączenie historii obojga bohaterów. Nieważne którym wojownikiem będziemy grać, spotkają się oni wielokrotnie podczas splotów opowieści, a także staną do ostatecznej walki z siłami ciemności. Przemierzając naszpikowane poczwarami poziomy, walczyć będą przy użyciu różnych rodzajów broni. W przypadku Dante są to miecz oraz dwa pistolety, natomiast Lucia skorzysta z kuszy oraz ładunków wybuchowych. Starcia nie będą łatwe, lecz odpowiednia ilość praktyki sprawi, że każdy powinien wkrótce opanować do perfekcji eksterminację diabelskich pokrak.

Silnik graficzny w porównaniu do pierwowzoru został zmodyfikowany i jest w stanie generować duże otwarte przestrzenie, a także dziesiątki przeciwników. Muzyka pełna jest ostrych kawałków, poprawiających klimat walk.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?