Devil May Cry (SWITCH) - okladka

Devil May Cry (SWITCH)

Premiera:
25 czerwca 2019
Premiera PL:
25 czerwca 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Devil May Cry (SWITCH)
Materdea @ 08:54 21.09.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 22h 38min

+ czaswięcej

Devil May Cry to jedna z pierwsza część jednej z najpopularniejszych serii slasherów z elementami gry akcji. Studio Capcom stworzyło niezwykle dynamiczne połączenie strzelanki z walką wręcz, oddając w ręce gracza szybkie starcia z przeciwnikami, multum efektownych ciosów do wykonania oraz fascynujących przeciwników.

Wersja dedykowana konsoli Nintendo Switch to port HD oryginalnej gry z 2001 roku - posiada nieco poprawione tekstury i podbitą rozdzielczość!

Głównym bohaterem programu jest pół człowiek, pół demon o imieniu Dante. Jego ojcem był słynny, niepokonany Sparda który dwa tysiące lat temu stanął do walki z diabłem. Pojedynek zakończył się porażką piekielnego władcy, niestety nie został on całkowicie zgładzony, a jedynie chwilowo osłabiony. Zadanie całkowitej eksterminacji rogacza przypadnie naszemu herosowi, który w poszukiwaniu swojego przeznaczenia zejdzie w najgłębsze zakątki piekieł.

Podróżując po świecie gry zmierzymy się z tysiącami bardzo zróżnicowanych stworów. Jedne z nich będą niezwykle trudne do pokonania, inne natomiast swoją przewagę czerpać będą głównie w liczebności. Co jakiś czas natrafiamy również na wielkiego bossa posiadającego wiele specjalnych umiejętności, a jego likwidacja wymagać będzie nie małych umiejętności.

Dante uzbrojony został w potężny miecz oraz dwa pistolety. Pomimo ogromnych umiejętności w siekaniu ostrym jak brzytwa ostrzem, oraz nieskończonej amunicji; gracz musi być bardzo ostrożny ponieważ w żyłach wojownika płynie krew, której deficyt powoduje śmierć. Dzięki rozbudowanemu systemowi zadawania ciosów, potężnym kombo oraz ciosom specjalnym, szybka eksterminacja bandziorów to tylko kwestia wprawy.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?