RAD (SWITCH) - okladka

RAD (SWITCH)

Premiera:
20 sierpnia 2019
Premiera PL:
20 sierpnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis RAD (SWITCH)
Kawira @ 10:45 24.03.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

RAD to to przygodowa gra akcji utrzymana w nurcie roguelike (popularnie zwanego "rogalikami") od weteranów branży ze studia Double Fine. Otoczka towarzysząca rozgrywce stawia na kolorową postapokalipsę, przypominając sandboksa Ubisoftu, Far Cry: New Dawn.

Akcja RAD została osadzona w świecie zwanym Fallow, który doznał zniszczeń spowodowanych przez dwie katastrofy. Wcielamy się w postać nastoletniego chłopca podatnego na mutacje, czyli jeden z głównych skutków ubocznych nuklearnej zagłady.

Rozgrywka w RAD polega na eksploracji poziomów oraz eksterminacji napotykanych przeciwników. Na naszej drodze znajdujemy tony łupów, a także specjalne miejsca pozwalające na dokonanie kolejnych mutacji wzmacniających protagonistę - przeważnie. Co istotne, mutacje nie zawsze są przydatne, więc trzeba na nie uważać. Celem głównego bohatera jest oczywiście przywrócenie życia światu, który od jakiegoś czasu jest go pozbawiony.

Całość działa w rzucie izometrycznym kamery, przypominając stylistyką gry z gatunku hack & slash, takich jak seria Diablo.

Screeny z RAD (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?