Hellblade: Senua's Sacrifice (SWITCH) - okladka

Hellblade: Senua's Sacrifice (SWITCH)

Premiera:
11 kwietnia 2019
Premiera PL:
11 kwietnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hellblade: Senua's Sacrifice (SWITCH)
Materdea @ 14:52 21.02.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: 8h 19min

+ czaswięcej

Hellblade: Senua's Sacrifice to kolejna produkcja studia Ninja Theory znanego m.in. z takich gier, jak Heavenly SwordEnslaved: Odyssey to the West oraz DMC: Devil May Cry. Tym razem jednak mamy do czynienia z tytułem stworzonym bez pomocy wydawcy, określanym przez samych twórców mianem "niezależnej gry klasy AAA".

Projekt pozwala pokierować wojowniczką o imieniu Senua, która trafia do świata zmarłych. Akcja tytułu zabiera gracza w podróż do krainy celtyckich i nordyckich mitów, pozwalając zapoznać się mu z charakterystycznymi wierzeniami ich autorów oraz legendarnymi postaciami. Zmierzymy się w nim również z szerokim wachlarzem groźnych bestii. 

Hellblade: Senua's Sacrifice reprezentuje gatunek gier akcji, w którym dużo walczymy przy użyciu broni białej. Twórcy na potrzeby przedsięwzięcia zaprojektowali unikalny system potyczek, wspierając się wieloletnim doświadczeniem w produkcji slasherów. Gracz może łączyć ciosy w efektowne i widowiskowe combosy, a także korzystać z różnego rodzaju umiejętności specjalnych.

Bohaterka zmaga się także z zaburzeniami umysłu, które potrafią zrodzić wiele intrygujących sytuacji. Wiele takich momentów zostało przedstawionych w formie rozbudowanych zagadek środowiskowych.

W kwestii prezentacji rozgrywki, deweloperzy postawili na solidne podkręcenie wrażenia immersji, dlatego też na ekranie nie uświadczymy elementów interfejsu, a  informacje na temat stanu zdrowia bohaterki oraz samych wrogów zostały przedstawione za pomocą specjalnie modulowanych efektów specjalnych. Tym oto sposobem, w miarę zadawania kolejnych ciosów naszym przeciwnikom, ich pogarszającą się kondycję będą ukazywać coraz poważniejsze rany, cięcia i obrażenia ciała.

Hellblade: Senua's Sacrifice działa na w pełni trójwymiarowym, zaawansowanym silniku graficznym, generującym przejrzystą i sugestywną oprawę wizualną.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?