Darksiders: Warmastered Edition (SWITCH) - okladka

Darksiders: Warmastered Edition (SWITCH)

Premiera:
02 kwietnia 2019
Premiera PL:
02 kwietnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Darksiders: Warmastered Edition (SWITCH)
Materdea @ 18:37 01.02.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: 13h 15min

+ czaswięcej

Darksiders Warmastered Edition to remake gry akcji Darksiders, stworzonej w 2010 roku przez firmę Vigil Games. Odświeżone wydanie znacznie poprawia oprawę wizualną tytułu, w tym rendering oraz cienie. Ponadto wszystko działa w rozdzielczości 1080p, przy 60 klatkach na sekundę.

Fabularnie produkcja nie różni się od poprzedniczki. Ponownie wcielamy się w Wojnę - jednego z czterech jeźdźców apokalipsy - wplątanego w potężną aferę, doprowadzającą do wybuchu wojny pomiędzy siłami piekła i nieba. Obarczony winą za to zajście, utracił swoje dawne moce. Udaje mu się jednak dotrzeć na zrujnowaną Ziemię, gdzie rządzą teraz siły piekielne. Aby odzyskać honor, musi stawić czoła demonom oraz dowiedzieć się co tak naprawdę doprowadziło do wojny.

W trakcie zabawy nasz protegowany zdobywa doświadczenie oraz oczywiście nowe uzbrojenie. Początkowo nie stanowi zbyt dużego zagrożenia dla przeważających sił wroga, ostatecznie staje się ponownie prawdziwą maszyną do zabijania, której każdy winien się obawiać. Do głównych założeń zabawy należy przede wszystkim walka z wspomnianymi przeciwnikami. Dodatkowo co jakiś czas natrafimy na jakąś zagadkę logiczną, której rozwiązanie jest niezbędne aby ruszyć dalej.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Darksiders: Warmastered Edition (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?