The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (SWITCH) - okladka

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (SWITCH)

Premiera:
17 listopada 2017
Premiera PL:
17 listopada 2017
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (SWITCH)
Dirian @ 11:09 18.10.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 124h 45min

+ czaswięcej

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition to odświeżona wersja wydanej w 2011 roku gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Zremasterowane wydanie jest sprzedawane w formie osobnego produktu lub dostępne jako darmowa aktualizacja dla tych osób, które posiadają oryginalnego Skyrima ze wszystkimi dodatkami lub wersję Legendary Edition.

Zremasterowana wersja Skyrim przynosi ze sobą wyższej jakości tekstury, wolumetryczne oświetlenie i dynamiczną głębię pola. Twórcy zadbali ponadto o dodatkowe efekty, zmieniając przy okazji kolorystykę niektórych lokacji. 


The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition nie jest bezpośrednią kontynuacją fabuły poprzednika, a całkowicie nowym rozdziałem, którego akcja rozgrywa się mniej więcej 200 lat po wydarzeniach ukazanych w "Oblivionie". Imperium zaczyna tracić swe ziemie na rzecz nacji Elfickiej, która niegdyś była pod jego władaniem. Nikt nie jest jednak skory bronic swych ziem, a ci, którzy próbowali stawiać opór zostali po prostu zgładzeni. Momentem przełomowym okazuje się śmierć króla Skyrim, to ona rozpoczyna wojnę domową i wprowadza chaos pomiędzy ludzi. Gracz, jako zupełnie nieznany niewolnik musi wspiąć się na wyżyny, zaprowadzić porządek i uratować krainę przed całkowitą zagładą. Ta nadejdzie natomiast w formie proroctwa o nordyckim bogu zniszczenia, który przybrał formę gigantycznego smoka. Jedyną nadzieją jesteśmy my, wszak w naszych żyłach płynie smocza krew.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition jest grą RPG, a zatem najistotniejszą rolę odgrywają w nim zadania. Te podzielono na dwa rodzaje - główne i poboczne. Pierwsze z wymienionych są długie, skomplikowane i zmuszają gracza do podejmowania trudnych decyzji moralnych. Te drugie opowiadają natomiast dodatkowe historie, niejednokrotnie tylko odrobinę związane z głównym wątkiem fabularnym. Jak na porządną grę RPG przystało, gracz nie jest prowadzony za rękę. Sam decyduje co chce robić w danym momencie i jak dotrzeć do celu, a dróg do niego prowadzących jest zawsze kilka.

Kluczowym elementem The Elder Scrolls V: Skyrim jest także rozwój głównego bohatera. Zaczynamy jako całkowicie nieznany więzień - można rzec czysta karta, by ostatecznie zdobywać szacunek mieszkańców i gromadzić punkty doświadczenia, służące do poprawy posiadanych umiejętności. W miarę progresji zbieramy też nowe rodzaje broni i pancerzy, stając się coraz trudniejszym przeciwnikiem dla napotkanych adwersarzy.

Screeny z The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?