Oxenfree (SWITCH) - okladka

Oxenfree (SWITCH)

Premiera:
06 października 2017
Premiera PL:
06 października 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Oxenfree (SWITCH)
Dirian @ 13:11 09.10.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 4h 49min

+ czaswięcej

Oxenfree to debiutanckie dzieło niezależnego studia Night School, będąca reprezentantem kilku gatunków łączących się z klimatem rodem z horrorów.

Fabuła Oxenfree opowiada historię dziewczyny imieniem Alex. Niedawno ukończyła ona szkołę i zgodnie z tradycją jej rodzinnych stron, wraz z przyjaciółmi udaje się na wybrzeże, aby uczcić to wydarzenie. Na początku wszystko przebiega wydawałoby się normalnie, jednak wkrótce odkrywają, iż nie do końca wiadomo jak otworzyli portal do świata nadprzyrodzonego. Od tego momentu zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Na nieszczęście bohaterów moce nadprzyrodzone nie zawsze się pokazują. Aby wyczuć ich obecność niezbędne jest posługiwanie się dostępnym radiem, które za pomocą fal ostrzega nas o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Nie jest to jednak radio znane z serii Silent Hill, informujące nas zawsze o nadchodzącym wrogu - tutaj sami musimy wyszukać odpowiednich częstotliwości.

Gracz może nieco wpływać na przebieg historii poprzez wybieranie z kilku dostępnych kwestii dialogowych. Graficznie natomiast twórcy oferują klimatyczną oprawę wizualną.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczne
Screeny z Oxenfree (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?