Ys Origin (PS Vita) - okladka

Ys Origin (PS Vita)

Premiera:
30 maja 2017
Premiera PL:
30 maja 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ys Origin (PS Vita)
Materdea @ 10:02 22.02.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ys Origin to japońska gra akcji z elementami RPG. Za jej produkcję odpowiada studio Nihon Falcom Corp, autorzy m.in. The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II.

Akcja Ys Origin rozgrywa się w mistycznej krainie Ys, rządzonej przez dwie boginie - Reah i Feenę. Jednak jak to w grach często bywa, spokojne życie mieszkańców osady zostaje zakłócone przez hordy demonów. Naszym zadaniem jest uratowanie niewinnych mieszkańców oraz odnalezienie bogiń, które zaginęły w trakcie wojennej zawieruchy.

Gracz ma możliwość wcielenia się w jednego z trzech bohaterów - młodą wojowniczkę Yunica'e Tovah, ambitnego maga Hugo Facta lub tajemniczego Toal Facta, znanego też jako „The Claw". Każdy z bohaterów ma odrębne umiejętności oraz motywy jakie nim kierują, dlatego, żeby dokładnie poznać wszystkie sekrety gry, należy ukończyć ją trzy razy. Fabuła składa się z 25 poziomów, jednak oprócz wątku fabularnego, mamy także dodatkowe tryby, m.in.: Time Attack, Boss Rush i Arena.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?