Killzone: Najemnik (PS Vita) - okladka

Killzone: Najemnik (PS Vita)

Premiera:
04 września 2013
Premiera PL:
04 września 2013
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Killzone: Najemnik (PS Vita)
Redakcja MiastoGier.pl @ 12:37 15.08.2012

Śr. długość gry: 5h 30min

+ czaswięcej

Killzone: Najemnik to kolejna część słynnej serii, wykreowanej przez studio Guerilla Games, a dedykowanej konsolom firmy Sony. Tym razem produkcja dostępna jest na konsoli PlayStation Vita.

Rozgrywka w Killzone: Najemnik przebiega w sposób klasyczny dla strzelanek, a zatem mamy do czynienia z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Naszymi przeciwnikami, jak zwykle, są Helghaści, niemniej jednak gracz nie wciela się w przedstawiciela sił ISA, a zamiast tego zostaje najemnikiem. Do swojej dyspozycji ma oczywiście spory arsenał broni, nie tylko niesionej, ale również stacjonarnej. Dodatkowo istnieje możliwość eliminowania wrogów przy pomocy własnych rąk. Do tego celu wykorzystujemy ekran dotykowy konsoli.

Killzone: Najemnik to nie tylko zabawa dla jednego gracza, lecz również tryb wieloosobowy, umożliwiający potyczki w większych grupach. Gra śmiga na zaawansowanym silniku graficznym, a w rezultacie oferuje wysokiej jakości grafikę i dźwięk.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Killzone: Najemnik (PS Vita)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   20:51, 14.09.2012
Najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł na PSVite Puszcza oko
Po rewelacyjnej trylogii na PS3 nie mogę się już doczekać kolejnego dzieła ludzi z Guerlilla !

Edit:
https://www.youtu(...)embedded ---> troszkę gameplay'u Uśmiech

Edit 2: Pograłem chwile w bete Killzona i muszę napisać że gra wygląda rewelacyjnie. Oprawa graficzna niczym z Killzona 3 a połączenie sieciowe na najwyższym poziomie. Zdecydowanie zakupię ten tytuł.
0 kudosKrru   @   07:38, 19.02.2014
Poziom trudności w Najemniku jest wysoki. Nie spodziewałem się tego po produkcji na handhelda. Niestety w parze z wysokim poziomem trudności idzie mała ilość checkpointów, ale nie ma tragedii. Jeśli chodzi o oprawę graficzną, Guerrilla Games odwaliło kawał dobrej roboty (najładniejszy FPS na konsole kieszonkowe). Najemnik to dobry wybór dla bardziej wymagających graczy i fanów serii.
0 kudosPietek=)   @   12:58, 21.02.2015
W końcu ukończyłem i mogę śmiało napisać że gra warta zakupu na konsolkę Sony. 5 godzin zabawy w bardzo ładnej oprawie graficznej z wyważonym poziomem trudności. Szybka i emocjonująca rozgrywka.