Sonic & All-Stars Racing Transformed (PS Vita) - okladka

Sonic & All-Stars Racing Transformed (PS Vita)

Premiera:
05 grudnia 2012
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Sonic & All-Stars Racing Transformed (PS Vita)
juve @ 09:46 29.07.2012
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.

Śr. długość gry: 8h 0min

+ czaswięcej

Sonic & All-Stars Racing Transformed to kolejna część kartingowego racera od SEGI. Tym razem producent - Sumo Digital - postanowił wrzucić jeszcze więcej bohaterów, jak i pojazdów.

W grze zasiadamy za kierownicą łącznie 90-ciu maszyn - szosowych, wodnych, jak i powietrznych. Do wyboru mamy ponad 20-tu bohaterów (w tym przyjaciele Sonica m.in. Gilius Thunderhead z Golden Axe oraz znany z Skies of Arcadia Vyse), każda konsola posiada unikatowy skład. Ścigamy się na rozległych, zróżnicowanych torach, przebiegających w odmiennych terenach, a w rezultacie tytuł ciągle zapewnia nowe doznania. Poprzez efektowną jazdę nabijamy pasek All-Star, który umożliwia skorzystanie z wielu niedostępnych normalnie funkcji pojazdu. Ponadto developerzy przygotowali szeroki wybór uzbrojenia i wiele trybów rozgrywki.

Grafika w Sonic & All-Stars Racing Transformed jest bajkowa, a dynamika przedstawianych pojedynków potęguje emocje związane z szaleńczymi wyścigami Rozgrywka daje szansę na zmagania za pośrednictwem sieci (max. ośmiu graczy) oraz w gronie przyjaciół (split-screen - max. 4 graczy), a nie tylko w trybie dla jednego gracza. Poza standardowymi wyścigami multi dostępne się m.in. zawody na zamkniętych arenach.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, zvarownik,
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strachZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?