Persona 4: The Golden (PS Vita) - okladka

Persona 4: The Golden (PS Vita)

Premiera:
14 czerwca 2012
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Persona 4: The Golden (PS Vita)
DevMat @ 14:25 31.05.2012

Śr. długość gry: 162h 34min

+ czaswięcej

Persona 4: The Golden to rozbudowana wersja czwartej części serii z 2008 roku, przygotowana z myślą o przenośnej konsoli PlayStation Vita.

Głównym bohaterem produkcji jest młodzieniec uczący się w liceum. Przybywa on do miasteczka Inaba, jednak jego przygoda z tym miejscem nie zaczyna się najlepiej, bowiem szybko dochodzi do serii niewyjaśnionych morderstw. Na domiar złego pojawiają się głosy, że w ekranie ciemnego telewizora można dostrzec różne postacie. Nasz heros nie przechodząc obojętnie obok tych zajść, wraz z grupą nowo poznanych przyjaciół, postanawia zbadać oba zjawiska. Szybko odkrywają, że prócz świata w którym żyją, istnieje druga - alternatywna - rzeczywistość, zamieszkiwana przez Cienie.

W porównaniu z wersją na PS2 zaszło sporo zmian. Twórcy zapoznali się opiniami fanów i postarali się wyeliminować najbardziej uciążliwe błędy. Dostajemy więc ulepszoną grafikę, dużo bardziej rozbudowaną ścieżkę dźwiękową, czy poprawioną mechanikę rozgrywki.

Screeny z Persona 4: The Golden (PS Vita)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?