Mutant Blobs Attack (PS Vita) - okladka

Mutant Blobs Attack (PS Vita)

Premiera:
22 lutego 2012
Premiera PL:
22 lutego 2012
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mutant Blobs Attack (PS Vita)
Redakcja MiastoGier.pl @ 15:33 17.05.2012

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mutant Blobs Attack to gra zręcznościowa, stworzona przez studio DrinkBox Studios, a wydana tylko na platformie sprzętowej PlayStation Vita.

Głównym bohaterem tytułu jest mutant, który pewnego dnia postanawia przejąć kontrolę nad naszą błękitną planetą. Z początku kontrolujemy całkiem skromnych rozmiarów kropkę na ekranie, po pewnym czasie nabieramy jednak wagi i rozmiarów, a w rezultacie stajemy się prawdziwym zagrożeniem dla ziemian. Bronią mutanta jest umiejętność pochłaniania wszystkiego, co jest mniejsze od niego. Wstępnie są to okruchy, a ostatecznie całe samochody, a nawet budynki. Co istotne, osiągnięcia z poszczególnych leveli umieszczane są w globalnym sieciowym rankingu.

W trakcie przemierzania kolejnych plansz nie tylko konsumujemy, ale także staramy się rozwiązywać drobne łamigłówki. Mutant Blobs Attack wymaga też świetnej koordynacji ruchowej oraz niebywałej zręczności. Trzeba bowiem umiejętnie łączyć poszczególne zdolności naszego mutanta, a są wśród nich magnetyzm, skakanie, wspinaczka, jak również manipulowanie specjalnie do tego celu przygotowanymi platformami. Zagrożenie życia przychodzi natomiast z laserów, ogni, jak również broniących się ziemian.

Akcję w Mutant Blobs Attack obserwujemy z boku, a tytuł oferuje dwuwymiarową, przyjemnie narysowaną oprawę wizualną.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Mutant Blobs Attack (PS Vita)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?