Mortal Kombat (PS Vita) - okladka

Mortal Kombat (PS Vita)

Premiera:
01 maja 2012
Premiera PL:
11 maja 2012
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (3)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Mortal Kombat (PS Vita)
DevMat @ 17:04 16.05.2012
"DevMat"

Śr. długość gry: 32h 34min

+ czaswięcej

Motal Kombat to już dziewiąta część znakomitej serii bijatyk, która swymi początkami sięga jeszcze zeszłego tysiąclecia. Projekt przez wiele lat trafił na szereg różnych platform, a tym razem zagości u posiadaczy PlayStation 3 oraz Xboxa 360.

Nowa edycja to powrót do korzeni, w tym także, dwuwymiarowego sposobu przedstawiania akcji. Choć cały świat gry zrealizowano w pełnym 3D, walki obserwujemy jedynie z boku. Dzięki temu akcja jest bardziej dynamiczna i wciągająca. Nawiązania do pierwowzoru znajdujemy też w hektolitrach krwi, powybijanych zębach i siniakach, które pojawią się na ciałach walczących zawodników. Nie zabraknie również brutalnych fatality, które, jak pamiętacie, były jednym ze znaków rozpoznawczych serii.

Produkcja, prócz modelu zabawy dla jednego gracza, oferuje też tryby multiplayer. Pierwszy z nich nazwany tag-team, pozwala walczyć dwoma dwuosobowymi drużynami na jednej konsoli, lub poprzez sieć.

Na potrzeby gry przygotowano nowy silnik graficzny, wzbogacony o wszelakie techniczne nowinki obecne w innych produkcjach.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Mortal Kombat (PS Vita)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmareczek_89   @   08:15, 10.10.2012
Gra genialna Uśmiech grafika robi wrażenie jak na przenośną konsolkę. Chociaż ja trochę w niej jestem zagubiony. Trochę mam problem z opanowaniem i przyzwyczajeniem się do walk i do ciosów staram się na treningu uczyć różnych ciosów ale trochę ciężko mi to idzie. No ale praktyka czyni mistrza Uśmiech A mam takie pytanie do grających w Mortala. A mianowicie na samym dole w liście ciosów jest np żeby wcisnąć X a potem analogowy po prawej stronie. Albo mi to nie wychodzi lub nie widzę żeby cios był jakiś inny. Może ktoś wyjaśnić?