Spider-Man 2: The Game (PSP) - okladka

Spider-Man 2: The Game (PSP)

Premiera:
15 marca 2005
Premiera PL:
02 września 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (4)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Spider-Man 2: The Game (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 42h 23min

+ czaswięcej

"Jestem ofiarą swojego własnego przeznaczenia i jego więźniem. Więźniem własnego sumienia."
- Peter Parker, Spider-Man.

Druga część gry opowiadająca o perypetiach Człowieka Pająka, podobnie jak poprzednia, nawiązująca do fabuły filmu pod tym samym tytułem.

Głównym przeciwnikiem Petera Parkera, który na skutek wypadku w laboratorium zyskał fantastyczne moce, jest teraz Otto Octavius, znany w przestępczym światku jako Doktor Octopus. Oprócz wspomnianego naukowca, wyposażonego w mechaniczne i sterowane za pomocą fal mózgowych macki, Spider-Man musi stawić czoła także innemu niebezpieczeństwu. Jest nim Lizard - potwór z piekła rodem, stworzony wskutek nieudanego eksperymentu z regeneracją tkanek.

Program oferuje tętniące życiem miasto Nowy Jork. Oczywiście, przed naszym bohaterem autorzy stawiają rozmaite zadania, od tych najprostszych, jak dostanie się z punktu A do punktu B, poprzez zatrzymywanie pospolitych przestępców, aż do bardzo skomplikowanych misji, związanych z dwoma, głównymi przeciwnikami. Walka zrealizowana jest w podobnym do Max Payne stylu: gdy energia Spider-Mana zostanie naładowana, wrogowie będą poruszać się w zwolnionym tempie, a tzw. "pajęczy zmysł" poinformuje gracza, który z nich będzie atakował jako następny. Oczywiście, gra znajdziemy tu także inne aspekty, bez których nikt nie wyobrażałby sobie gry o Spider-Manie. Dzięki solidnej, i podrasowanej od czasów poprzedniej części grafice, poruszanie się po mieście z użyciem pajęczej sieci zyskało zupełnie nowy wymiar. Zaimplementowano także premierowy system celowniczy, nieco łatwiejszy w obsłudze i bardziej realistyczny.


Wkład w encyklopedię mieli:   AlexGames,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRazorr   @   17:39, 03.01.2011
mi osobiscie gra niezbyt sie podobala ze wzgledu na grafike modele postaci troche sztywne i kwadratowe ale czego mozna wymagac od psp ;D a ogolnie gra na kilka wieczorow wiernie odtwarzajaca wydarzenia z filmu 6/10