Star Wars: Battlefront II (PSP) - okladka

Star Wars: Battlefront II (PSP)

Premiera:
18 listopada 2005
Premiera PL:
18 listopada 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (15)Gram (9)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Star Wars: Battlefront II (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 25h 2min

+ czaswięcej

Następca najlepiej sprzedającej się w historii gry z serii Star Wars – więcej przestrzeni, grywalni Jedi oraz elementy z najnowszego filmu Gwiezdne Wojny: Epizod III - Zemsta Sithów.

Planowana na jesień 2005 roku, gra Star Wars Battlefront II to kolejny gigantyczny krok imperialnego walkera na przód: zupełnie nowa walka w kosmosie, możliwość gry jak rycerz Jedi i nigdy dotąd nie oglądane scenerie prosto z filmu Gwiezdne Wojny: Epizod III - Zemsta Sithów. Fani Star Wars Battefront z pewnością będą zadowoleni również z całkowicie odmienionego trybu gry dla pojedynczego gracza, w całości zbudowanego w oparciu o wspaniałą historię – w której każdy ruch gracza, ma wpływ na wynik bitwy i los całej Galaktyki.

Oczywiście twórcą drugiej części Star Wars Battlefront jest ponownie Pandemic Studios.

Star Wars Battlefront II poprawia przede wszystkim tryb single-player, dzięki różnego rodzaju zadaniom wynikającym z fabuły, ale bez jednego, określonego zakończenia. Misje, które musi wykonać gracz, inspirowane są przez wszystkie 6 filmów z serii Gwiezdnych Wojen. Cała opowieść rozgrywa się w 12 różnych lokacjach, wielu z Epizodu III, między innymi na wulkanicznej planecie Mustafar oraz podczas kosmicznej bitwy nad Coruscant. Nie zabraknie również znanych fragmentów z klasycznych filmów, np. wnętrza Gwiazdy Śmierci. Dodatkowo, w niektórych momentach gracz może poczuć prawdziwą Moc jako Jedi...

Po raz pierwszy gracz może wziąć udział również w walce powietrznej oraz kosmicznej podczas jednej bitwy. Zaczynając jako piechur, może zasiąść za sterami myśliwca i zmierzyć się z przeciwnikami w walce w przestrzeni. Stamtąd może dostać się na statek wroga, przejąć mostek dowodzenia, wyłączyć wieżyczki oraz osłonę i zniszczyć go od środka! Może również pozostać wewnątrz własnego statku i bronić go przed atakami wroga. Wybór jest jego.

Oczywiście gra sieciowa została również znacznie rozbudowana i udoskonalona w porównaniu do pierwszego Star Wars Battlefront. W jednej bitwie może brać udział nawet 24 graczy na PlayStation2, 32 w wersji na Xbox oraz do 64 na PC. Dodano system wyszukiwania znajomych oraz rozbudowany system statystyk.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBlack_Mentos   @   10:38, 23.12.2009
Super gra, godna polecenia.
0 kudosjasiekg1999   @   16:29, 20.03.2010
ta gra jest oparta na najlepszym filmie {według mnie} o wojnach galaktycznych
0 kudosGTA33   @   16:41, 19.11.2011
fajna możesz się wcielić w galaktycznego żołnierza polecam Szczęśliwy
0 kudosgierus222   @   22:05, 30.07.2014
Gra Bardzo Fajna Bardzo Lubię klimat star wars i ta gra naprawde mi się spodobała mam tą gre też na pc ale zawsze jak gdzieś wyjeżdzam to biorę sobie tą grę wiem że wyszły już 2 kolejne części ale w tą mi się dobrze gra może sobię kupię kolejną cześć tylko nwm czy kolejne części się czymś różniom musze poczytać w necie lub się kogoś dopytać