The Sims 2 (PSP) - okladka

The Sims 2 (PSP)

Premiera:
08 grudnia 2005
Premiera PL:
13 stycznia 2006
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (28)Gram (28)Ukończone (1)Kupię (13)

Opis The Sims 2 (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 120h 49min

+ czaswięcej

The Sims™ 2 to zupełnie nowa generacja The Sims. Ta powalająca na kolana gra umożliwia tworzenie i sterowanie ludźmi.

W The Sims 2 każdy może pokierować życiowymi losami swoich Simów. Bądź ich towarzyszem podczas dzieciństwa, młodości i dorosłości.

Simy rozpoczynają życie z osobowością, którą im nadajesz (lub, którą dziedziczą po rodzicach). Osobowość kształtuje się pod Twoim wpływem i na podstawie Twoich wyborów.

Podczas swojego życia Simy kolekcjonują wspomnienia, na podstawie których określana jest ich osobowość, możliwości wyboru i sposób ich zachowania. Życiowe doświadczenia mogą mieć krótkotrwały lub długotrwały efekt na stosunkach między członkami rodziny lub przyjaciółmi. Doświadczenia Simów z dzieciństwa mogą mieć wpływ na ich dalsze życie i związki z innymi. Twoje Simy mogą nawiązywać przyjaźnie lub robić sobie najgorszych wrogów.

Twoje Simy zamieszkują realistyczny i tętniącym życiem trójwymiarowy świat, którzy tworzysz. Budując dom, będziesz mógł skorzystać z wielu interesujących opcji, dzięki którym postawisz piętra, strych i spadzisty dach. Możesz wybierać spośród setek nowych przedmiotów i obiektów. Wiele z nich można dostosowywać w trakcie gry do własnych upodobań. Gdy już wybudujesz wymarzony dom, będziesz mógł zrobić zbliżenie i przyjrzeć się życiu Twoich Simów. Rzuć okiem na to co mają w lodówce i zobacz wyrazy ich twarzy.

The Sims™ 2 oferuje wiele nowych możliwości, które wprowadziliśmy w odpowiedzi na prośby fanów gry. Dlatego możecie być pewni, że rozgrywka w drugiej części będzie niesamowicie rozbudowana i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Opcja tworzenia Simów umożliwi kreowanie wyjątkowych i niesamowicie szczegółowych twarzy. Można wybierać różnorodne fryzury, makijaże i akcesoria. Dostępny jest szeroki asortyment ubrań: codziennych, oficjalnych i zwariowanych. Podtrzymując tradycję umożliwiania graczom dostosowywania rozgrywki, The Sims 2 oferuje opcję wykorzystywania elementów przygotowanych w innych programach.


Wkład w encyklopedię mieli:   AlexGames,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczne
Screeny z The Sims 2 (PSP)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosstalstal12   @   18:50, 13.01.2011
gra nudna i jej nie rozumiem nudy!!!
0 kudosDaerdin   @   19:03, 13.01.2011
Jakiś dodatek ci się podoba, a podstawowa wersja nie. Jak to możliwe, skoro każde Simsy to jest to samo?
0 kudosMakola31   @   19:32, 17.01.2011
Dość fajna jest ta gra. Czy ktoś mi powie czy można zbudować własny dom bo ja nie wiem? Grałem w nią na PS2 więc kupiłem na PSP.
0 kudosMixo2031   @   13:00, 14.02.2013
Dość fajna gra, ale jednak nie ogarniam jej za bardzo Smutny . Może jak gdzieś pojadę to się na niej skupie. Bo gra wydaje mi się bardziej dobra na jakiś wyjazd, ale osobom które lubią Simsy polecam.