WWE All Stars (PSP) - okladka

WWE All Stars (PSP)

Premiera:
29 marca 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis WWE All Stars (PSP)
The_Boss @ 12:00 01.07.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: 11h 2min

+ czaswięcej

WWE All Stars to kolejna odsłona serii od THQ traktująca o wrestlingu. Pomyliłby się jednak ten, kto postawiłby ją na równi z serią Smackdown vs. Raw. W przeciwieństwie do realistycznego SvR, All Stars stawia przede wszystkim na widowiskowość i czystą, staroszkolną grywalność.

Na wstępie warto podkreślić, że jest to największy projekt WWE zwiazany z grami video. Gra posiada niezwykle rozległy roster, podzielony na kilka brandów. W grze występuje duża liczba wrestlerów, zarówno aktywnych obecnie, jak i tych, którzy już dawno zawiesili buty na kołku. I tak przyjdzie nam się tu wcielić w Johna Cenę, Randy'ego Ortona, Edga, jak i legendarnego Hulka Hogana i Teda DiBiase Seniora.

Produkcję charakteryzuje także niezwykle rozbudowany system walki. Wszelkiej maści suplexy, flapjacki, dźwignie i speary występują tu w ilościach hurtowych. Warto podkreślić, że każdy wrestler ma ciosy charakterystyczne tylko dla siebie, więc nikogo nie powinien zdziwić widok Attitude Adjustment, RKO czy Go to Sleep.

Ważną kwestią są tryby rozgrywki. Te bliźniaczo przypominają serię SvR - kariera, szybki pojedynek i określone stypulacje. Chcesz zabawić się w Royal Rumble? Nie ma sprawy! Zawsze marzyłeś, by wystąpić na największej ze scen, Wrestlemanii? załatwione! W grze czeka na nas multum atrakcji: od walk w klatkach, przez niezwykle widowiskowe Money in the Bank, na Inferno kończąc.

Jeżeli jakimś cudem znudzi Ci sie tryb single, zawsze możesz poszaleć w sieci. Tryby są te same co w single, ale świadomość rywalizacji (lub w wypadku Tag Teamów - współpracy) z żywym graczem znacznie przebija doświadczenia z AI.

Całość oprawiona jest w ciekawą, cell-shadingową grafikę, która prezentuje się pięknie. Muzyka zaś jest głośna, wpada w ucho, a co najważniejsze - tworzy kapitalny nastrój wrestlingowego święta.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBulwa1-95   @   22:10, 23.06.2011
Gra bardzo dobra nie zaskakuje specialnie czyms wybitnym ale dobrze miło sie w nią gra ,Jak dla mnie zbyt wolna rozgrywka ;] ale może dlatego że jestem zapalonym graczem w tekkena :]
Grafika: Nie najgorsza , Niektorym ludzą moze sie po jakims czasie znudzic :] Ale Polecam!