LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (PSP) - okladka

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (PSP)

Premiera:
12 września 2006
Premiera PL:
17 listopada 2006
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (5)Ukończone (10)Kupię (3)

Opis LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 00:37 07.10.2009

Śr. długość gry: 39h 45min

+ czaswięcej

Po raz drugi w historii, światowy producent zabawek LEGO, wraz z jedną z największych firm rozrywki multimedialnych, stworzyli grę opartą o gwiezdną sagę.

The Original Trilogy - druga część gry LEGO Star Wars nawiązuję do starej trylogii, filmowej sagi Gwiezdnych Wojen, dzięki czemu znajdują się w niej sceny z IV, V i VI części:"Nowa Nadzieja", "Imperium kontratakuje" oraz "Powrót Jedi".

Oprócz dostępnych bohaterów, programiści z Traveller's Tales udostępnili graczom opcję tworzenia nowych postaci, których poskładamy samodzielnie z klocków. Dzięki temu, oprócz kultowych postaci takich jak: Luke Skywalker, Darth Vader, Han Solo, czy R2D2, znanych z pierwszej części LEGO Star Wars. Możemy stworzyć ponad 50 własnych grywalnych ludzików, składając ich z dostępnych części, tworzących łącznie milion kombinacji.

Następną nowością, dla posiadaczy wybranych platform sprzętowych, jest możliwość przeniesienia bohaterów dostępnych w pierwszej części LEGO Star Wars. Pozwala to na włączenie do zabawy ponad 50 dodatkowych postaci.

Jedną z ważniejszych innowacji, jest możliwość prowadzenia rozmaitych wehikułów, począwszy od pojazdów naziemnych, na gwiezdnych myśliwcach skończywszy, niedostępnych w pierwszej części Lego Star Wars.

PEGI: Od 3 lat
Najnowsze wiadomości na temat LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (PSP)
Screeny z LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (PSP)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMisiek26   @   14:03, 02.12.2009
NAWET NAWET dobra gierka latwe sterowanie