Echochrome (PSP) - okladka

Echochrome (PSP)

Premiera:
01 maja 2008
Premiera PL:
04 lipca 2008
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Echochrome (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Echochrome to gra logiczna stworzona przez japońskie studio Sony. Wcielamy się w ludzika-marionetkę. Naszym głównym celem jest utworzenie trasy, którą można się bez przeszkód przemieszczać. Zadanie mogłoby się wydawać banalne, lecz jest to błędne stwierdzenie.

Jak wspomniałem, kierujemy marionetką - porusza się ona wyłącznie do przodu, nie mamy zatem możliwości skręcania, podskakiwania czy unikania przeszkód. Autorzy zezwalają nam jedynie na operowanie kamerą, co jest kluczem do sukcesu. Jeżeli bowiem napotkamy przeszkodę, której nie możemy ominąć, to sprytny ruch kamerą powodujący zanik niebezpieczeństwa stwarza nam możliwość kontynuowania misji. Istotne bowiem jest, że istnieje tylko to, co widzimy.

Genialność gry odzwierciedla również prostota grafiki, jaka została użyta. Poruszamy się po mapach, na których wykorzystano tylko dwa kolory: biały i czarny. Fakt ten zaprzecza wszelkim dzisiejszym standardom oferującym produkty z bajeczną grafiką. Producenci nie skupiali się na oprawie wizualnej ponieważ to rozrywka umysłowa jest tu najważniejsza.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z Echochrome (PSP)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?