Fight Night Round 3 (PSP) - okladka

Fight Night Round 3 (PSP)

Premiera:
20 lutego 2006
Premiera PL:
10 marca 2006
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (5)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Fight Night Round 3 (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 6h 24min

+ czaswięcej

Fight Night Round 3 jest kolejną edycją słynnego symulatora walk bokserskich. Program w porównaniu do części poprzednich przeszedł wiele modyfikacji, a co za tym idzie uzupełniono go o mnóstwo interesujących funkcji oraz rozwiązań.

Po pierwsze, mamy znacznie więcej opcji podczas tworzenia własnego zawodnika. Możemy zdecydować o jego wyglądzie, a także predyspozycjach fizycznych. Zwrócono także uwagę na graczy, których nie interesuje proces projektowania, wolą natomiast wcielić się w którąś z gwiazd boksu. Dla nich przygotowano wszystkich najbardziej znanych pięściarzy oraz starcia, w których brali udział.

Po drugie, Fight Night Round 3 zawiera coś w rodzaju mini kariery. Po wybraniu interesującego nas boksera przechodzimy do sali treningowej i rozpoczynamy naukę techniki oraz odpowiedniego wyprowadzania ciosów. Kolejnym etapem jest opracowanie taktyki, która pozwala na skuteczniejsze eliminowanie oponentów. Następnie wkraczamy na arenę i pokazujemy przeciwnikowi, czego nauczyliśmy się przez ostatnie kilka tygodni.

Po trzecie, autorzy uzupełnili bazę ciosów, ringów oraz innych pomniejszych, nadających grze smaczku elementów. Otrzymujemy niezwykle wciągający symulator walk bokserskich, który pokonuje każdą konkurencję.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRazorr   @   17:35, 03.01.2011
gra bardzo wciagajaca pomimo tego ze moze wydawac sie monotonna sprawia bardzo duzo przyjemnosci gdy widzi sie ze kolejny sierp nokautuje przeciwnika ;DD dobre tez dla ludzi ktorzy nie moga czegos takiego w realu zrobic 8,5/10
0 kudosbakoban   @   19:59, 15.01.2011
fajna gierka kupiłem ją i od razu wiedziałem że co coś dlamnie