NBA Live 08 (PSP) - okladka

NBA Live 08 (PSP)

Premiera:
02 października 2007
Premiera PL:
05 października 2007
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis NBA Live 08 (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 50h 1min

+ czaswięcej

NBA Live 08 jest kolejną edycją jednej z najpopularniejszych wirtualnych adaptacji koszykówki. W porównaniu do części poprzednich autorzy podeszli do tematu bardziej hardcorowo, czego rezultatem jest mniej zręcznościowy, a bardziej realistyczny model rozgrywki.

Studio EA Games nowy, rewolucyjny system zabawy nazwali Go-To Basketball. Dzięki niemu każdy zachownik zachowuje się naturalnie, posiada charakterystyczny sposób gry, a także właściwe tylko sobie zagrania i rzuty. Realizm widać także w sylwetkach graczy oraz ich animacji, która przygotowana została w oparciu o technikę motion capture.

Sporo zmian zauważymy także w sztucznej inteligencji zawodników. W NBA Live 08 są oni w stanie właściwie bez ingerencji gracza przeprowadzać skuteczne ataki, bronić się przed ofensywą wroga i podejmować właściwe decyzje w trakcie meczu. Nie oznacza to oczywiście rezygnacji z taktyk rozgrywki, czy też ogólnego nadzoru ze strony grającego. Zmiany pozwolą jednak znacznie łatwiej wykorzystać całą drużynę, przeprowadzać efektowniejsze ataki i czerpać więcej przyjemności ze starć.

Na koniec w NBA Live 08 zauważyć można znacznie zmodyfikowaną szatę graficzną. Silnik programu generuje bardziej szczegółowe modele zawodników oraz znacznie lepiej wyglądające boiska. Wysztsko po to, by gracz czół się jak na prawdziwym meczu!


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?