Shrek Trzeci (PSP) - okladka

Shrek Trzeci (PSP)

Premiera:
10 czerwca 2007
Premiera PL:
27 lipca 2007
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Shrek Trzeci (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 3h 3min

+ czaswięcej

Shrek Trzeci to kontynuacja hitów kinowych ze Shrekiem w roli głównej. Tym razem Shrek, po tym jak Król zostaje zamieniony w Żabę, przejmuje władzę nad królestwem Zasiedmiogórogrodu.

Jednakże ta rola nie przypada mu do gustu i dlatego wyrusza w poszukiwaniu kuzyna Fiony – Artura – który mógłby objąć tron. W tym czasie nad królestwem wisi niebezpieczeństwo – Książę z bajki wraz z bandą zbirów, planuje zamach na królestwo. Równocześnie z premierą filmu, do sklepów trafiła gra Shrek Trzeci.

Gra wciąga graczy w sam środek zakręconej przygody ze Shrekiem. Odwiedzimy w niej miejsca znane z filmu oraz zupełnie nowe, stworzone specjalnie na potrzeby gry. Spotkamy wiele postaci znanych z poprzednich części oraz nieco zupełnie nowych.

Shrek Trzeci jest grą zręcznościową z elementami przygody. Gracz poprowadzi jedną z dostępnych postaci: Shrek, Osioł, Fiona, Kot w Butach, Artur i Śpiąca Królewna, z których każda charakteryzuje się innymi, specjalnymi umiejętnościami. W grze do przejścia jest 20 poziomów pełnych najróżniejszych zagadek do rozwikłania oraz zadań zręcznościowych do wykonania.

PEGI: Od 7 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmarcelos23   @   20:38, 18.11.2010
na początku bardzo fajna ale jak sie ją już przejdzie straszna nuda