Harry Potter and the Order of the Phoenix (PSP) - okladka

Harry Potter and the Order of the Phoenix (PSP)

Premiera:
26 czerwca 2007
Premiera PL:
26 czerwca 2007
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (14)Gram (9)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Harry Potter and the Order of the Phoenix (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 30h 21min

+ czaswięcej

Harry Potter i Zakon Feniksa to piąta część przygód młodego czarnoksiężnika o imieniu Harry Potter. Po powrocie do Hogwartu nasz bohater odkrywa, że większość świata czarnoksiężników nie ma pojęcia o ostatnim spotkaniu z okrutnym Lordem Voldemortem. Dyrektor szkoły okłamuje pozostałych magików, aby nie narażać zbytnio swoich podopiecznych.

W szkole poznajemy zupełnie nowego nauczyciela od obrony przed mroczną magią, niestety magik zupełnie nie sprawdza się w powierzonej muroli, a co za tym idzie młodzi uczniowie narażeni są na wielkie niebezpieczeństwo. Harry oczywiście nie jest w stanie zostawić sytuacji w tak niedogodnej pozycji i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Wraz z grupą studentów formuje Armię Dumbledora, uczy ich jak bronić się przed mroczną magią i przygotowuje do ostatecznego starcia.

Fabuła gry Harry Potter i Zakon Feniksa dość dokładnie śledzi historię opowiedzianą w filmie i pozwala graczowi po raz kolejny przeżyć przygody Harrego. Autorzy programu postarali się by ich najnowsze dzieło zapewniało wiele godzin dobrej zabawy, a co za tym idzie w grze znaleźć można mnóstwo misji oraz zadań specjalnych.

Harry Potter i Zakon Feniksa korzysta z w pełni trójwymiarowego silnika graficznego, dzięki któremu jakość generowanego na ekranie obrazu jest bardzo dobra.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789, Kaleder21,
PEGI: Od 7 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosarageon   @   13:46, 23.02.2011
gra fajna przeszedłem tylko teraz kody szukam
Uśmiech
0 kudosvegetapatryk   @   15:10, 23.02.2011
Jest wiele minusów jak i plusów gry.
Daję 8/10 Szczęśliwy