Artur i Minimki (PSP) - okladka

Artur i Minimki (PSP)

Premiera:
20 lutego 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Dla Dzieci
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis Artur i Minimki (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Artur i Minimki to gra komputerowa stworzona w oparciu o film animowany Luca Bessona, który pojawił się na ekranach kin w styczniu 2007 roku. Program pozwala nam na wkroczenie do pięknego świata pełnego dziwnych i tajemniczych stworzeń oraz niezwykłych widoków. Artur wraz ze swoimi przyjaciółmi będzie próbował za wszelką cenę uratować świat Minimków i przy okazji znaleźć skarb ukryty przez jego dziadka.

W trakcie przygody kierujemy na przemian trzema bohaterami: Arturem, Selenią oraz Betameszem. Każdy z nich posiada nieco odmienne umiejętności, a co za tym idzie droga do sukcesu wymaga skutecznego posługiwania się wszystkimi herosami... praca zespołowa w Artur i Minimki to podstawa.

Artur i Minimki działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, dzięki któremu generowany na ekranie monitora obraz jest niezwykle szczegółowy i klimatyczny. Przygodę wzbogaca oczywiście przyjemna dla ucha oprawa dźwiękowa.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Artur i Minimki (PSP)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmakaw   @   17:05, 22.04.2009
Z początku do gry podchodziłem bardzo sceptycznie, dopiero gdy kolega mi ją pokazał byłem bardzo zaszokowany. Gra swoją grafiką powala na łopatki, nawet jeśli komuś nie podobają się takie tytuły musi zobaczyć to cudo na własne oczy! Polecam!
0 kudoskalina210   @   11:21, 26.04.2011
hej
pomocy nie wiem co dalej zatrzymalam sie zaraz na poczatku w tunelu pod ziemia przed brama z okregiem na ziemi i nie wiem co tam mam zrobic podajcie wskazowke
0 kudosGilberto   @   11:23, 26.04.2011
Zgłoś swój problem TUTAJ, w Gierunkowskazie prędzej Ci ktoś pomoże niż na forum Uśmiech