Rengoku: The Tower of Purgatory (PSP) - okladka

Rengoku: The Tower of Purgatory (PSP)

Premiera:
26 kwietnia 2005
Premiera PL:
16 lutego 2006
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Rengoku: The Tower of Purgatory (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Rengoku: The Tower of Purgatory jest grą akcji opracowaną przez studio Hudson Soft, a wydaną przez Konami. Fabuła przenosi nas do odległej przyszłości, w której światem zawładnęły roboty.

Gracz wciela się właśnie w jednego z nich. Przejmujemy kontrolę nad robotem o nazwie kodowej A.D.A.M., a naszym zadaniem jest przedarcie się przez tytułową wieżę (Czyściec). Po drodze napotykamy setki, a nawet tysiące wrogów, by ostatecznie stanąć do boju z tajemniczym bossem, rezydującym na samym szczycie budowli.

Podczas potyczek wykorzystujemy szeroki wachlarz umiejętności oraz mnóstwo zróżnicowanego ekwipunku. Co ważne, nowe elementy uzbrojenia znajdujemy w miarę progresji w grze. Jednocześnie ulepszamy też własne zdolności, stając się coraz skuteczniejszą maszyną do zabijania.

Rengoku: The Tower of Purgatory prócz zabawy dla jednego gracza, oferuje też rozgrywki wieloosobowe. Dostępne są dwa tryby zabawy. Pierwszy to typowa rywalizacja, w drugim zaś jest możliwość handlowania i wymieniania się posiadanym sprzętem. Jest to zatem swego rodzaju kooperacja. Maksymalnie w multiplayerze udział bierze 4 graczy.

Rengoku: The Tower of Purgatory posiada trójwymiarową, efektowną oprawę wizualną, stworzoną przez słynnego japońskiego grafika - Juna Suemi.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?