Untold Legends: Brotherhood of the Blade (PSP) - okladka

Untold Legends: Brotherhood of the Blade (PSP)

Premiera:
22 marca 2005
Premiera PL:
01 września 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Untold Legends: Brotherhood of the Blade (PSP)
denilson @ 21:34 03.01.2016
Denis "denilson" Stangierski

Śr. długość gry: 30h 0min

+ czaswięcej

Untold Legends: Brotherhood of the Blade to przedstawiciel gatunku cRPG, swoją mechaniką przypominający serię Diablo. To tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation Portable, pozwalający tylko na tej platformie czerpać przyjemność ze świetnej zabawy w fantastycznym świecie wykreowanym przez studio Sony Online Entertainment.

W grze mamy do wyboru cztery klasy postaci, posiadające unikalne zdolności w drzewku rozwoju. Owe drzewko przypomina to, które można spotkać w Diablo II. Przemierzając świat Unataca, w celu wykonania zadania fabularnego, gracz zdobywa doświadczenie, a jego protagonista staje się coraz potężniejszy. Opowieść w grze odgrywa marginalną rolę, co jest cechą charakterystyczną tytułów z gatunku hack’n’slash. Twórcy przygotowali ponad 100 lokacji do eksploracji, 110 unikalnych potworów oraz ponad 1000 przedmiotów, które można zdobyć i z pomocą których siejemy spustoszenie w szeregach wroga.

Untold Legends: Brotherhood of Steel wykorzystuje trójwymiarowy silnik graficzny. Wszystkie postaci zostały solidnie wyrenderowane, a kamerą można manipulować wedle własnych preferencji. Całość uzupełnia muzyka i efekty specjalne, dobrane do klimatu produkcji.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Untold Legends: Brotherhood of the Blade (PSP)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X