The First Descendant (PS5) - okladka

The First Descendant (PS5)

Premiera:
02 lipca 2024
Premiera PL:
02 lipca 2024
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The First Descendant (PS5)
Materdea @ 15:00 01.07.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The First Descendant to darmowa, utrzymana w modelu biznesowym free to play, trzecioosobowa strzelanka z kategorii looter-shooterów, której akcja rozgrywa się w uniwersum stanowiącym połączenie futurystycznej przyszłości (science-fiction) z fantasy. Za produkcję odpowiada firma Nexon.

Fabuła The First Descendant pozwala graczowi wcieli się w tytułowego Potomka, którego misją jest pokonanie kosmicznych najeźdźców oraz uratowanie ludzkości i kontynentu Ingris.

Rozgrywka The First Descendant to trzecioosobowa strzelanka (TPS), która bazuje na popularnym modelu looter-shootera (którego reprezentantem jest np. Helldivers II). Gracz wybiera jednego z kilku dostępnych żołnierzy różniących się od siebie nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim wyposażeniem i umiejętnościami specjalnymi, a następnie, wcielając się w członka czteroosobowego zespołu, rusza na różnorakie misje związane przede wszystkim z pacyfikacją celów oraz walką z bossami. Rozwój bohatera w odróżnieniu od np. gier cRPG polega nie na zdobywaniu poziomów i rozdysponowywaniu punktów doświadczenia pomiędzy różnymi drzewkami, a w zdobywaniu coraz to lepszego uzbrojenia (dzięki zarabianym funduszom lub pokonując konkretnych, często bardzo potężnych, oponentów).

The First Descendant oferuje możliwość samodzielnej zabawy (gracz zostaje przydzielony do grupy trzech innych graczy, więc i tak musi współpracować), ale przede wszystkim opiera się na komponencie sieciowej kooperacji - do maksymalnie czterech graczy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z The First Descendant (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?