Shin Megami Tensei V: Vengeance (PS5) - okladka

Shin Megami Tensei V: Vengeance (PS5)

Premiera:
14 czerwca 2024
Premiera PL:
14 czerwca 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shin Megami Tensei V: Vengeance (PS5)
mrPack @ 14:32 23.02.2024
"mrPack"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Shin Megami Tensei V: Vengeance to rozszerzona wersja jRPG-a akcji wydanego wyłącznie na konsolę Switch w 2021, której akcja osadzona została we współczesności, ale w mrocznym uniwersum urban fantasy. Vengeance dodaje nowe misje, obszary, demony oraz całkowicie nowy wątek fabularny. Za produkcję odpowiedzialna jest firma Atlus.

Fabuła Shin Megami Tensei V: Vengeance osadza gracza w roli ucznia wracającego ze szkoły, który trafia do opanowanej przez demony apokaliptycznej wersji Tokio zwanej Da'at. Z ratunkiem przybywa istota i łączy się z nami tworząc Nahobino. W tej formie pomiędzy człowiekiem a demonem, graczowi przyjdzie przemierzać zrujnowany świat oraz walczyć przeciwko wrogim poczwarom lub rekrutując je do swojej drużyny i rozwijać ich umiejętności. Stajemy także przed różnymi, niejednoznacznymi, decyzjami. Vengeance rozwija ten wątek oferując dwie kompletne ścieżki fabularne. Obie są pełne sprzecznych i tragicznych decyzji, które zmuszają Cię do wyboru tego, za które idee jesteś gotów walczyć. Znajdź swą drogę pośród ścierających się sił porządku i chaosu, by zadecydować o losach ludzkości: Kanon Zemsty (dramatyczna opowieść o zemście upadłych, koncentrująca się wokół nowych postaci i tajemniczej kohorty demonów, Qadištu. Snują one własne mroczne plany, niezależnie od wojny, jaką toczą ci, którzy chcą zachować ład, i ci, którzy pragną go obalić) oraz Kanon Stworzenia - opowieść o odwiecznym konflikcie aniołów i demonów, w której protagonista walczy o losy świata.

Rozgrywka Shin Megami Tensei V: Vengeance to jRPG akcji, gdzie nadal walczymy w turach, jednak swobodnie przemierzamy korytarzowe i półotwarte lokacje. Bohater prowadzi własną drużynę złożoną z czterech demonów, która wraz z nim wchodzi na wyższe poziomy doświadczenia, a te skutkują pozyskiwaniem nowych umiejętności specjalnych. Podstawowym zadaniem jest realizacja głównych i pobocznych zadań.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Shin Megami Tensei V: Vengeance (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?