Mortal Kombat 1 (PS5) - okladka

Mortal Kombat 1 (PS5)

Premiera:
19 września 2023
Premiera PL:
19 września 2023
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mortal Kombat 1 (PS5)
Materdea @ 11:35 07.07.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mortal Kombat 1 to dwunasta pełnoprawna odsłona kultowej i wiekowej serii bijatyk, która swoją karierę zaczynała w 1992 roku. Tym razem, po ponad 30 latach, historia zatoczyła koło, ponieważ MK1 to reboot marki, za produkcję którego ponownie odpowiada studio NetherRealm.

Fabuła Mortal Kombat 1 prezentuje zupełnie nowy wymiar odrodzonego uniwersum, które zostało stworzone przez Boga Ognia Liu Kanga. Wojownik ten będzie musiał zmierzyć się z przeciwnikiem zupełnie innym od tych, z którymi przyszło mu walczyć do tej pory, a żeby go pokonać musi zebrać siły ze wszystkich wymiarów.

Rozgrywka Mortal Kombat 1 ponownie pozwala rozegrać efektowne starcia kultowym bohaterom marki w dwóch wymiarach z użyciem grafiki 3D. Do wyboru oddano ponad 50 postaci, wśród których nie zabrakło takich legend jak Scorpion, Baraka, Raiden czy Goro. Oprócz tego po zwycięskiej potyczce mamy, rzecz jasna, możliwość wykonania elementu poniżania pokonanego wroga za pomocą okrutnych finisherów zwanych fatality.

Mortal Kombat 1 poza trybem dla pojedynczego gracza (w tym kampanii fabularnej) oferuje również starcia multiplayer - także na podzielonym ekranie przy jednej konsoli.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?